آنچه به‌ عنوان شوی لباس در شبکه‌های مجازی منتشر شد غیرقانونی است

شوی لباس تهران

به گزارش شهر حجاب و به نقل از ایلنا، چند روزی است که تصاویری از برگزاری یک شوی لباس غیرمتعارف و زننده از نظر مردم،  در تهران در صفحات مجازی منتشر شده است و واکنش اعتراض آمیز مخاطبان را به همراه داشته است.

دبیر کارگروه مد و لباس از غیر قانونی بودن این شو خبر داد و گفت: شکایت قضایی می‌کنیم.  چندی است که فیلم‌ها و عکس‌هایی از برگزاری یک شوی لباس یا به قولی کت واک با لباس‌های عجیب و غریب در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود و مورد تمسخر قرار می گیرد.  این شوی لباس در صفحه اینستاگرام یکی از سالن‌های مد که در شمال شهر تهران فعال است، منتشر شده است.
با توجه به پوشش‌های عجیب و لباس‌های غیرمتعارفی که در این فیلم به نمایش گذاشته شده، همچنین حضور بانوان بدون پوشش و حجاب اسلامی در محیطی مختلط که آقایان و خانم‌ها در آن حضور دارند، به سراغ حمید قبادی (دبیر کارگروه مد و لباس) رفتیم و درخصوص نظارت بر برگزاری چنین شوهای لباسی از او پرس‌وجو کردیم.
وی درباره چگونگی برگزاری چنین مراسم‌های مد و لباس غیرمتعارف در تهران، آن هم بالافاصله بعد از پایان جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر گفت: این شو به هیچ وجه مجوز برگزاری نداشت و ما مجوز برگزاری چنین مراسمی را نداده بودیم. کار آنها غیرقانونی است.

باتوجه به آنکه فیلم برگزاری این مراسم به صورت علنی در صفحه اینستاگرام این سالن تبلیغ و منتشر شده است، قبادی از پیگیری قانونی خبر داد و گفت: از برگزارکننده این مراسم به مراجع قانونی شکایت خواهیم کرد و این مهم را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *