7 پیشنهاد برای داشتن حجاب زیبا

7پیشنهاد برای داشتن حجاب زیبا

1-برای انتخاب چادر بهتر است موقعیت و شرایط استفاده از چادر را در نظر بگیرید. اینکه دانشجو هستید یا بچه دار یا در رانندگی از چادر استفاده می کنید یا در شرایط دیگر در انتخاب نوع چادر موثر است تا بتوانید انتخاب شایسته تری داشته باشید.

2-بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده شما از چادر به صورت روزانه است یا گهگاهی می پوشید، اگر کارمند هستید و یا موارد دیگر که به صورت روزانه از چادر استفاده می کنید و فرصت شستشوی چادر به صورت روزانه را ندارید پیشنهاد می کنیم از پارچه هایی با استقامت بالاتری مانند کرپ کریستال استفاده کنید و از پارچه های سر و ساتن استفاده نکنید.

3-برای انتخاب چادر مناسب بهتر است به ویژگی های فیزیکی تان هم دقت کنید، مثل قد و چاقی و لاغری. بعضی چادرها با قواره بزرگ برای افراد با اندام چاق مناسب نیستند یا بعضی از مدل های چادر، قد افراد را کشیده تر نشان می دهند، بنابراین برای افراد کوتاه قد مناسب تر هستند. بنابراین با رعایت این نکته می توانید انتخاب بهتری برای چادرتان داشته باشید که به شیک پوشی و بهتر نشان دادن ظاهر شما کمک کند.

4-از گیره روسری و کش زدن چادر برای ایستایی بهتر چادر روی سرتان غافل نشوید و از پوشیدن روسری های ساتن بپرهیزید.

5-از مدل های مختلف بستن روسری که به تازگی رواج یافته اند غافل نشوید زیرا در زیبایی و شیک پوشی شما موثر است.

6-قد چادر را با دقت اندازه بگیرید. نباید آنقدر بلند باشد که روی زمین کشیده شود، در این صورت به سرعت خاکی می شود و مرتب در حال جمع کردن چادرتان خواهید بود و زود ازچادر دلزده می شوید. اندازه مناسب چادر در شیک بودن و ظاهر چادر تاثیرگذار است.

7-از جنس های سبک استفاده کنید. در این صورت در استفاده از چادر راحت تر خواهید بود.

 

نگارنده : سیده الهام سید موسوی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.