معرفی 4 مدل چادر مشکی ویژه پیاده روی اربعین اباعبدالله الحسین (ع)

چادر مخصوص پیاده روی اربعین

با توجه به درخواست های شما عزیزان در مورد چادرهای راحت و مناسب برای پیاده روی اربعین حسینی، در این مقاله برای بانوان گرامی‌ که قصد شرکت در راهپیمائی میلیونی اربعین حسینی را دارند، 4 مدل چادر زیر معرفی می گردند.

به طور کلی چادرهای لبنانی ، چادرهای جلابیب ، چادرهای ملی و چادرهای کمری حسنا که به صورت چادرهای جلوبسته و با پوشش کامل ارائه می‌شوند، با نیاز سنجی بانوان زائر اربعین توانسته است ویژگی‌های تازه‌ای نظیر  پوشش بهتر و راحتی بیشتر جهت پیاده‌روی اربعین و همچنین در آغوش گرفتن کودک را ارائه کند. این 4 محصول علاوه بر پوشش کامل، راحتی بالقوه ای را برای بانوان گرامی که در این ایام قصد تشرف به کربلای معلا را دارند فراهم کرده است.

بر اساس این مقاله، چادرهای لبنانی ، چادرهای جلابیب ، چادرهای ملی و چادرهای کمری حسنا دارای محاسنی از جمله : بسته بودن جلوی چادر، مقنعه سرخود، دکمه مخفی، کش بالای سر و پوشیه سرخود، آستین تلسکوپی، جیب داخلی و … هستند که می‌ توانند باعث یک پیاده روی راحت و سریع برای شما عزیزان بشوند.

پیشنهاد این 4 مدل چادر‌، نتیجه بررسی نیاز زائرین و بانوان گرامی‌ در سال‌های گذشته در بزرگترین نشست جهان اسلام (اربعین حسینی) در بین بانوان زائر می باشند.

چادر لبنانی صدفی کن کن ژرژت شهر حجاب مدل ۸۰۴۲

چادر لبنانی ویژه پیاده روی اربعین اباعبدالله الحسین (ع)

چادر حجاب جلابیب کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب مدل ۸۰۴۷

چادر مشکی جلابیب برای پیاده روی اربعین

چادر ملی اداری کرپ کریستال شهر حجاب مدل ۸۰۰۳

چادر ملی جلوبسته ویژه پیاده روی اربعین

چادر کمری حسنا کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب مدل ۸۰۴۶

چادر کمری حسنا ویژه پیاده روی اربعین اباعبدالله الحسین (ع)

ما در گروه شهر حجاب امیدواریم زائران گرامی‌ حضرت سید الشهدا (ع) در اربعین امسال نایب الزیاره و دعاگوی همکاران ما نیز باشند.

لطفا سوالات و نظرات خود را در زیر همه صفحه در قسمت نظرات در اختیار سایرین قرار دهید.

همچنین در صورت هر گونه سوال و مشاوره می توانید از طریق لینک زیر با همکاران پیشتبان شهر حجاب ، در ارتباط باشید. با رویی گشاده پاسخگویی سوالات شما عزیزان هستیم.

مشاوره و پشتیبانی خرید چادر مشکی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.